Ņem TVPlay Premium līdzi atvaļinājumā!

Tagad baudi TVPlay Premium saturu ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienības un EEZ valstīs!

Tas nemaz nav sarežģīti!

2 vienkārši soļi un atvaļinājuma laikā Tu varēsi izbaudīt TVPlay Premium piedāvāto izklaidi arī ārpus Latvijas robežām!

Pirmais solis – abonē TVPlay Premium. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka Tu to nenožēlosi!

Otrais solis – apstiprini savu rezidenci (Latviju). Kad pieslēgsies savam profilam, lapas augšpusē uznirs atsevišķs logs. Ievadi savu Latvijas telefona numuru, un mēs Tev nosūtīsim apstiprinājuma kodu.

Ja pieslēdzoties savam TVPlay Premium profilam šāds logs neparādās, Tu vari ievadīt savu telefona numuru >>> šeit! (Pirms klikšķini, pārliecinies, ka esi pieslēdzies savam TVPlay Premium profilam.)

Redzi, tas tiešām nav sarežģīti! Pēc rezidences apstiprināšanas, Tu varēsi skatīties TVPlay Premium piedāvāto saturu arī īslaicīgi esot citās Eiropas Savienības un EEZ (Norvēģija, Islande un Lihtenšteina) valstīs.

Tagad sauļošanās pludmalē vai ģimeniska atlaišanās dīvānā ar kādu no lieliskajām TVPlay Premium platformā pieejamajām filmām un seriāliem būs neatņemama atvaļinājuma sastāvdaļa. “Nejaukais es” filmiņas lieliem un maziem, komēdijas “Meiteņu ceļojums”, “Līgavas māsas”, “Atvaļinājums” vai tādi kases grāvēji kā “Kingsman. Zelta aplis”,  “Identitātes zagle”, “Loganam veicas” – spēj tik izvēlēties!

HD kvalitāte

Skaties TVPlay Premium HD kvalitātē, gluži kā kinoteātrī.

Bez reklāmām.

Skaties TVPlay Premium bez reklāmas pauzēm. Vairs nebūs jāgaida!

Vienmēr ar Tevi!

Izbaudi TVPlay Premium datora ekrānā, mobilajā telefonā, planšetē vai uz TV ekrāna (ja Tev ir Google Chromecast ierīce vai HDMI vads).

Izmēģini par brīvu.

Jaunajiem lietotājiem mēs dosim 30 dienu izmēģinājuma periodu Izklaides pakai (6,99 EUR/mēn) bez maksas.